Zasady składania zamówień i warunki gwarancji

Prosimy o wybór właściwej formy zamówienia:
Po złożeniu zamówienia nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem potwierdzenia zamówienia i ustalenia szczegółów dotyczących:
 1. Czasu realizacji zamówienia.
  Czas realizacji jest ustalany dla każdego zamówienia na podstawie dostępności danego towaru w naszym magazynie. Przy większości produktów na naszej stronie umieszczamy szacowane czasy dostaw.

 2. Najwygodniejszej formy płatności.
  Proponujemy następujące formy:
  • przedpłata na nasze konto – w tym przypadku zamówienie zostanie zrealizowane po potwierdzeniu wpłaty
  • wysyłka za pobraniem – zamówiony towar zostanie wysłany za pośrednictwem firmy kurierskiej. W tym przypadku płatności dokonują Państwo przy odbiorze towaru od kuriera
  • płatność gotówka – w przypadku odbioru osobistego
  • nasi sprawdzeni odbiorcy mogą liczyć na kredyt kupiecki, którego warunki są negocjowane indywidualnie
 3. Sposobu dostawy towaru:
  • na terenie całego kraju możliwa jest wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kurier dostarczy zamówiony towar pod wskazany adres a czas na dostarczenie przesyłki wynosi 1 dzień roboczy.
  • odbiór osobisty w siedzibie Super AV
 4. Kosztów wysyłki.
  W przypadku zamówień powyżej:
  • 1500 dla lamp projekcyjnych
  • 2500 pln netto dla pozostałego asortymentu
  koszty wysyłki pokrywa Super AV 1,2, w przeciwnym wypadku koszty te są doliczane do wartości zamówienia
W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w ustalonym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania. Możemy odmówić realizacji zamówienia, jeśli miedzy innymi dane Klienta są niepełne, nieprawidłowe, nie można nawiązać kontaktu z klientem bądź jego adres e-mail jest nieprawidłowy.
Gwarancja
Na wszystkie towary zakupione w naszej firmie obowiązują standardowe warunki gwarancji ustalane przez producenta. Do większości modeli projektorów, lampy są dostarczane w formie kompletnego modułu, gotowego do samodzielnego zamontowania w projektorze przez Użytkownika, jednak do wielu modeli dostępne są zastępcze lampy do wymiany wewnątrz modułu. Lampy zastępcze powinny być wymieniane w serwisie Super AV pod rygorem utraty gwarancji. W naszym serwisie zawsze zamieszczona jest informacja, czy zamawianą częścią zamienną jest lampa czy moduł. Wymiana lampy wewnątrz modułu w serwisie Super AV jest bezpłatna, jednak Zamawiający ponosi koszty transportu i pakowania starej lampy do naszego serwisu w dwie strony.

Gwarancja na wszystkie oryginalne lampy do projektorów dostarczane przez Super AV wynosi 90 dni od daty zakupu.

W przypadku reklamacji lampy, będącej na gwarancji, należy ją odesłać na adres naszej firmy w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu. W przeciwnym wypadku reklamacja nie zostanie uznana przez producenta.

Zwrot towaru
Lampy projekcyjne sprowadzane są zawsze na specjalne zamówienie klienta. Zwrot nieprawidłowo zamówionej lampy możliwy jest po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w wysokości 300,00 PLN netto, w terminie do 7 dni od daty zakupu.

Konkurencyjne ceny
W sprzedaży posiadamy lampy pochodzące od róznych dostawców. Staramy się na bieżąco monitorować ceny lamp, tak aby sprowadzać te w najlepszej cenie. Czasami na skutek braku informacji ze strony dostawców na temat nowych cen nasze ceny mogą być mniej konkurencyjne.

W takim przypadku prosimy o kontakt i podanie ceny za jaką mogą Państwo zakupić lampę u konkurencji, postaramy się przygotować bardziej atrakcyjną ofertę.

Z góry dziękujemy za wszelkie informacje i pomoc w poprawianiu jakości naszych usług.

1 dotyczy zakupów po cenach detalicznych, przy przedpłacie na konto
2 obejmuje ekrany w opakowaniu o wymiarach do dł. 250 x szer. 20 x wys. 18 cm i wadze do 20 kg

Szukaj lampy

Prosimy podać nazwę projektora lub kod lampy.

FAQ

Dlaczego lampy do projektorów są tak drogie?

W porównaniu z cenami lamp do innych zastosowań, lampy do projektorów kosztują dużo. Dzieje się tak dlatego...

Kontakt

Logo Super AV
al. Jana Pawła II 32
43-100 Tychy
tel.032 217 01 12
tel.032 217 01 13
fax 032 217 01 14
www.super-av.pl
event.super-av.pl